Neden Biz?

Neden Öz Ahşap?

 Neden Öz Ahşap sorusunun cevabı bu videomuzda...Ahşap merdiven sektöründe tasarım ve kurulum konusunda öncü ve deneyimli bir firma olan ÖZ AHŞAP size özel merdivenleri ile evinizin havasını değiştirir. Kaliteli bir ahşap seçimi ve tasarım seçenekleri tercihleriniz arasındaysa doğru yere geldiniz . Tecrübesi 42 yılı aşkın olan Öz Ahşap Merdiven evinizin dekorunu tamamlayacak şık bir başyapıt yaratmak için sizinle birlikte koordineli çalışabilen özel merdiven montajcıları ve tasarımcılardan oluşur .


Merdiveninizin tasarım sürecinde dekoratif ve sizi tatmin edecek özel bir merdiven oluştururken , ihtiyaçlarınızı karşılamak için zengin renk kombinasyonları sunuyoruz . ÖZ AHŞAP MERDİVEN 600 metrekarelik kapalı alanı bulunan atölyesinde her proje için size farklı olasılıkları ve seçenekleri sunar .Sanatsal ahşap torna modelleri, projeye değer ve güzellik katar .

 ÖZ AHŞAP ev merkezli bir firma olduğundan , her merdiven için  kişiye özel anlayışı ile çalışmaktadır. ÖZ AHŞAP MERDİVEN olarak biz, merdiven tasarımı ile evinizin kişiliğini merdivene yansıtıyoruz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   42 yıl boyunca kalite ve hizmet konusunda ödün vermeden çalışan firmamız yüksek tasarım ve merdiven montaj yeteneklerinde uzmanlaşmıştır .Müşterilerimiz için merdivenlerden tasarlarken , ekstra bir bedel ödememesi de ÖZ AHŞAP ı diğer merdiven firmalarından farklı kılar. 


• Ahşap merdiveniniz için ne tür tercih edersiniz gürgen , meşe , kiraz , akçaağaç , ceviz , sapelli iroko, venge, çam, kestane, tik, afromosya,merbao, dusi ya da başka bir şey ? Çoğu merdiven  tasarımları evinizde kullanacağınız ahşap döşeme veya parke eşleştirilir .

• Merdiven babası için ne tercih edersiniz ? Kutu baba , yivli , bükülmüş , tepe olarak küp veya meşe palamudu.

• Küpeştede (korkuluk) ne tercih edersiniz ? Ahşap korkuluk , demir korkuluk ve paslanmaz veya ahşap ve demir karışımı, boyalı veya lakeli ?

• Size karar sürecini kolaylaştırmakta yardımcı olmak için birçok numune, görüntü ve fotoğraflar sunuyoruz. 

1972 yılından bu yana evinizin odak noktası olan ÖZ AHŞAP MERDİVEN,  profesyonel hizmet , rekabetçi fiyat ve olağanüstü kaliteli ürün almanızı sağlamak için çalışıyor . Bu ekibimiz için büyük gurur kaynağıdır.

 Kavisli merdiven korkulukları iç ve dış korkuluk tasarımları ve projeleri galerimizden seçebilir veya kendi fikirlerinizi bizde canlandırabilirsiniz.